Vítejte, Přihlásit

Mostbet CZ je online kasino a sázková kancelář velmi oblíbené u českých hráčů. Přidej se teď!

O

 O nás

 

Nabízíme medy a další včelí i jiné produkty pouze od prověřených českých dodavatelů. Současně nabízíme malo i velkovčelařům potřebné včelařské potřeby a technologické zařízení, odkup jejich surovinových přebytků (propolis, vosk, pyl, mateří kašičku), prodej nebo výměnu voskových mezistěn a prodej včelích matek.

O společnosti

Firma Jaroslav Šimůnek se zabývá výrobou a zpracováním medu a včelích produktů od roku  1980. Sídlo společnosti se nachází v Újezdě na Lesy.

Distribuované včelí produkty pocházejí z čistý přírodních oblastí splňující podmínky pro vysokou kvalitu produktů, mezi kterými včelí produkty zaujímají přední místo. Veškeré produkty získané přímo od českých včelařů nejsou žádným způsobem chemicky ošetřeny a upraveny. Jsou zpracovány moderními technologiemi, které garantují zachování jejich přirozených léčivých účinků.

Výrobní program

Nosným programem naší společnosti je zpracování a prodej přírodního včelího medu jako vysoce kvalitní biopotraviny. V Českých medech nebyly dosud zjištěny zvýšené hodnoty reziduí, pesticidů či těžkých kovů. Česká republika se v Evropě řadí mezi státy s nejdůslednějším dohledem nad způsoby aplikace léčiv včelám a kontrolou jejich zbytků v produktech.

Proto zásobujeme trh produkty pouze od českých včelařů s garancí nejvyšší kvality.


DomůDomůKošík  

(prázdný)

Přihlášení

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy